środa, 12 sierpnia 2015

Wyginamy ciało śmiało na rzecz Schroniska

Nasza akcja tatuażowo-biustonoszowa trwa nadal (zobacz: "Tatuaże i biustonosze na rzecz Schroniska") ale nie ustajemy w czerpaniu inspiracji i włączaniu się w różne inicjatywy, które mogą być wsparciem dla zwierząt przebywających w moim Schronisku dla Bezcennych Zwierząt w Orzechowcach.

Ze Stowarzyszeniem "Młodość ze Sztuką" współpracowałem przez kilka lat. Podopieczni Stowarzyszenia brali udział w moich koncertach klubowych i plenerowych z serii "Przemyska Scena Niezależna", gdzie prezentowali swoje wygibasy na scenie nie tylko w Przemyślu ale również na rewelacyjnym Festiwalu "Fort Missia" na Ukrainie jak i w węgierskim mieście partnerskim Eger. Tworząc Przemyską Scenę Niezależną starałem się wspierać młodych przemyskich artystów, motywować ich, umożliwiać pokazanie ich umiejętności w Polsce i za granicą bez względu na to czy byli to muzycy rockowi, metalowi czy tancerze break dance a nawet grafficiarze.

Moje losy tak się potoczyły, że od dłuższego czasu ze względów zawodowych i prywatnych zawiesiłem działalność menadżersko-muzyczno-organizacyjną (ale tęsknie za tym i nigdy nie powiedziałem, że to jest definitywny koniec). Cieszę się, że są tacy, którzy pamiętają i doceniają ideę mojej Przemyskiej Sceny Niezależnej i dziś mogą odpłacić nie mi ale moim bezcennym zwierzakom przebywającym w Schronisku, którym kieruję...

Wakacje w pełni. Cieszy nas słońce, ciepełko i nieco wolnego czasu, ale jest to również czas smutnych statystyk - to właśnie w tym okresie wielu z naszych mniejszych braci zostaje porzuconych - zwierzęta stają się niewygodnym ciężarem dla wyjeżdżających na urlop właścicieli...Od początku swej działalności, Stowarzyszenie "Młodość ze sztuką", starało się na różne sposoby wspierać Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach i tym samym jego podopiecznych. Tym razem, właśnie na koniec wakacji, mamy propozycję warsztatów tanecznych, z których cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz „Orzeszków” – czyli coś dla ciała i duszy.

W dniu 31 sierpnia instruktorzy Unique Street Artist będą się starali przybliżyć Wam dwa style tańca nowoczesnego jakimi są break dance i dancehall, a wszystko to będzie się odbywało w godzinach 14:00 – 18:30.

Oferta skierowana jest do wszystkich chętnych w wieku od 12 lat.
Koszt warsztatów to 30zł.
Zapisy trwają do dnia 30 sierpnia lub wyczerpania miejsc.
Szczegółowe informacje i zapisy: mlodosc.zesztuka@onet.eu

Jak wziąć w tym udział – krok po kroku:
1. Wyślij zgłoszenie na maila w celu rezerwacji miejsca (imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego).
2. 31 sierpnia przyjdź z wodą, obuwiem na zmianę i dużymi pokładami energii na zajęcia (osoby niepełnoletnie z pisemną zgodą rodziców).

Oprócz pieniążków za zajęcia, istnieje również możliwość zostawienia wszelkich darów rzeczowych, które zostaną przekazane na ręce Kierownika Schroniska.

Zapoznaj się z regulaminem (tutaj>>>)

... a tak na koniec, z łezką w oku i  wielkim sentymentem wspominam moje Finały Przemyskiej Sceny Niezależnej, w której brali udział m.in. grafficiarze i tancerze z Unique Street Artist, czyli podopieczni Stowarzyszenia Młodość ze Sztuką ale i współtworzyliśmy wystawę "Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś" prezentującą zwierzaki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach... nigdy bym nie przypuszczał, że kilka lat później będę tym schroniskiem kierował...